Wieringer Vishandel bezorgt bewoners De Trambaan een heerlijke middag

9 juli 2026

Woensdagmiddag vond er een mooie maatschappelijke match plaats tussen De Trambaan van Samen in Nieuwe Niedorp en de Wieringer Vishandel van Bert Mulder. Samen met Cor Bregman bakte Bert verse kibbeling van kabeljauw voor de bewoners van het verzorgingshuis.

De samenwerking kwam tot stand tijdens de beursvloer van de Hollands Kroonse Uitdaging. De bewoners, medewerkers en vrijwilligers genoten zichtbaar van de versgebakken kibbeling en de gezellige middag.

De organisatie spreekt haar dank uit aan iedereen die heeft bijgedragen aan het slagen van deze geslaagde activiteit. De bijgevoegde foto’s zijn gemaakt door de manager van De Trambaan en matchgroeplid van de Hollands Kroonse Uitdaging, Ine de Jonge.

Deel het bericht:
"Wieringer Vishandel bezorgt bewoners De Trambaan een heerlijke middag"
eenvoudig via:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Zoeken

Het laatste nieuws

Asahi-San steunt strijd tegen ALS

HIPPOLYTUSHOEF – Tijdens de Beursvloer van de Hollands Kroonse Uitdaging is een mooie match ontstaan tussen Asahi-San en Viking Reclame.

Bloeiende Brugstraat Middenmeer

Dankzij steun van het Iedereen Kan Meedoen-Fonds van Microsoft en Hollands Kroonse Uitdaging Middenmeer, 18 augustus 2026 – De Brugstraat

Scroll naar boven