Week van de Ontmoeting

27 oktober 2022

Door heel Hollands Kroon hebben meer dan driehonderd mensen in de Week Tegen Eenzaamheid, in Hollands Kroon de Week van de Ontmoeting, genoten van een heerlijke high tea. Op veel locaties door de hele gemeente niets dan positieve geluiden en blije mensen. Tijdens de high tea ontvingen mensen tevens ‘De Ontmoetingskrant’. Een speciale uitgave met informatie over veel verschillende activiteiten die georganiseerd worden binnen de gemeente. Een echt bewaarexemplaar. Er zijn veel verbindingen gelegd op sociaal vlak en veel mensen kunnen terug kijken op een prachtig uitje.

De high tea’s zijn georganiseerd door Humanitas afdeling kop van Noord Holland, LSBO Hollands Kroon, Link Jongerenwerk en Wonen Plus Welzijn Hollands Kroon. Financieel mogelijk gemaakt door de Hollands Kroonse Uitdaging. Ook de Ontmoetingskrant kon worden gemaakt met een incidentele subsidie via de Hollands Kroonse Uitdaging.

Foto’s van de high tea’s, aangeleverd door Wonen Plus Welzijn Hollands Kroon.

Deel het bericht:
"Week van de Ontmoeting"
eenvoudig via:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Zoeken

Het laatste nieuws

Buurtkamer De Carrousel

Een buurtkamer voor iedereen Mede dankzij LEADER krijgt Breezand niet alleen een vernieuwde ontmoetingsplek, maar ook nieuwe verbindingen in de

Speelgoedactie in het NHD

Berichtgeving over de speelgoedactie van de Hollands Kroonse Uitdaging in samenwerking mat Univé Noord-Holland en het Boetje van Present.

Een bus vol speelgoed

Dankzij een inzamelingsactie van Univé Noord-Holland kon de Hollands Kroonse Uitdaging een bus vol nieuw en zo goed als nieuw

Pomp getest, de winter kan komen

Het bestuur van Stichting ’t IJsbaantje Den Oever heeft hun nieuwe pomp succesvol getest. Onder toezicht van Marianne Post, Peter

Scroll naar boven