Vrijwilligers ontmoetingsdiners in de bloemetjes gezet

4 april 2023

Op vrijdag 24 maart jongstleden organiseerde het bestuur van het Ontmoetingsdiner in Middenmeer en Wieringerwerf het jaarlijks terugkerende vrijwilligersdiner. Dit wordt gehouden om de vrijwilligers hartelijk te bedanken voor hun inzet voor het diner. Zonder deze ruim negentig vrijwilligers is er geen ontmoetingsdiner.

Dankzij een match op de Beursvloer Hollands Kroon van de Hollands Kroonse Uitdaging tussen het Ontmoetingsdiner en Siem Munster van Munsterflowers.nl was het mogelijk om de vrijwilligers ook letterlijk in de bloemetjes te zetten. Voor iedereen was er een prachtig vers bosje tulpen van deze tulpenkweker uit Slootdorp. Daarnaast kreeg het Ontmoetingsdiner een gift van Veenstra Grondwerken waarmee deze avond mede mogelijk werd gemaakt.

Van links naar rechts: Tiny Vijn (Ontmoetingsdiner), Siem Munster, Jennifer Sturm (Ontmoetingsdiner) en Trudy van Arkel (Ontmoetingsdiner)

Deel het bericht:
"Vrijwilligers ontmoetingsdiners in de bloemetjes gezet"
eenvoudig via:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Zoeken

Het laatste nieuws

40 jaar Nachtmarkt in Kolhorn

Jubileumboek gepresenteerd Marijke van den Dungen van Regio Noordkop maakte het volgende artikel. Kolhorns trots: 40 jaar Nachtmarkt Kolhorn –

Ruim aanbod meubelen

Aanbod van meubilair van de gemeente Hollands Kroon via de Hollands Kroonse Uitdaging. Gratis beschikbaar voor verenigingen en stichtingen in

Scroll naar boven