Stoelen van CV Wieringermeer naar Handbalvereniging VZV

14 maart 2023

Bericht van Peter Scholten van Handbalvereniging JuRro Unirek VZV

Hoe mooi kan het zijn? Handbalvereniging JuRo Unirek VZV uit ’t Veld heeft voor hun sporthal bij Stichting Sportcentrum VZV nieuwe kuipstoelen nodig. CV Wieringermeer uit Slootdorp biedt ze aan via de Hollands Kroonse Uitdaging. Eén mailtje was voldoende om ze van eigenaar te laten wisselen.

De Hollands Kroonse Uitdaging verbindt verenigingen, stichtingen en maatschappelijke organisaties, liefst met gesloten beurs, aan het lokale bedrijfsleven en organisaties. Door bemiddeling van manager Edwin Wittink is deze overdracht tot stand gekomen.

Wij kwamen natuurlijk niet met lege handen. Voor Bram de Putter en de andere vrijwilligers van CV Wieringermeer was er als tegenprestatie een doos gebak.

Zij blij, wij blij, iedereen blij!

Groet

Peter Scholten

Handbalvereniging JuRro Unirek  VZV

Deel het bericht:
"Stoelen van CV Wieringermeer naar Handbalvereniging VZV"
eenvoudig via:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Zoeken

Het laatste nieuws

Pomp getest, de winter kan komen

Het bestuur van Stichting ’t IJsbaantje Den Oever heeft hun nieuwe pomp succesvol getest. Onder toezicht van Marianne Post, Peter

Informatieavond uitbreiding Microsoft

MIDDENMEER – Gisteravond vond in de Meerhoeve in Middenmeer een goedbezochte informatieavond plaats over de geplande uitbreiding van de Microsoft

Scroll naar boven