Sinterklaas op anderhalve meter

4 december 2020

De Hollands Kroonse Uitdaging ontving een e-mail van Nel Groet. Zij is van de Zonnebloem Kolhorn. In de Week Tegen Eenzaamheid deden zij met succes een aanvraag voor incidentele subsidie bij de Hollands Kroonse Uitdaging. De uitrol van de plannen omvatte een langere periode. Ook de onderstaande activiteit hoorde hierbij. Fijn om te zien dat onze hulp goed terecht is gekomen en fijn om daar berichten over te ontvangen.

Bijgaand het bericht:

Beste Hollands Kroonse Uitdaging,

Dankzij de gulle gave van de HKU kon er vanmorgen een gezellige Sinterklaas-koffieochtend op anderhalve meter worden georganiseerd door de Zonnebloem Kolhorn. Koffie met appeltaart van Marie omdat ze 80 is geworden in november en een heel bingokaartje voor een aardig cadeautje. De vele dames en beide heren vertrokken om half 12 glunderend weer naar huis!

Hartelijke groet,

Nel Groet

NB. Op de vraag waar de Sint was antwoordde Nel: ‘Die moest te testen…’ Ja, dat kan natuurlijk ook gebeuren. Gelukkig zal de Goedheiligman waarschijnlijk als één van de eersten in aanmerking komen voor een vaccinatie.

Deel het bericht:
"Sinterklaas op anderhalve meter"
eenvoudig via:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Zoeken

Het laatste nieuws

Nieuwe raambekleding Ons Tweede Thuis

SLOOTDORP – Activiteitenvereniging Ons Tweede Thuis ontving een bijdrage uit het Iedereen kan meedoen-fonds van Microsoft en de Hollands Kroonse

Promotiedag Wieringerwaard

Nog een kleine drie weken en dan is het zover: op zaterdag 27 september vindt de promotiedag plaats van verenigingen,

Kleine match, groot plezier

Villa Vital bood bij de Hollands Kroonse Uitdaging een twaalftal bakjes voor folders en flyers aan. Binnen no-time waren deze

Scroll naar boven