Voorstelling Kei-Hart in de Cultuurschuur

8 februari 2020

Theatergroep Kei-hart timmert al enige tijd aan de weg met hun voorstelling BREEK. Maandag 10 februari 19.30 uur spelen zij in de gemeente Hollands Kroon. Het optreden vindt plaats in de Cultuurschuur te Wieringerwerf. De voorstelling wordt door het publiek omschreven als: “Echt, ontroerend, indrukwekkend, zonder oordeel, soms heftig, maar toch luchtig gespeeld”.

https://www.facebook.com/events/472059090351061/

De voorstelling in de Cultuurschuur komt mede tot stand na een match op de Beursvloer van de Hollands Kroonse Uitdaging.

Deel het bericht:
"Voorstelling Kei-Hart in de Cultuurschuur"
eenvoudig via:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Zoeken

Het laatste nieuws

Timmerdorp Breezand kijkt terug op geslaagde editie De deelnemers aan Timmerdorp Breezand hebben weer volop genoten. Nu Timmerdorp 2026 achter

Asahi-San steunt strijd tegen ALS

HIPPOLYTUSHOEF – Tijdens de Beursvloer van de Hollands Kroonse Uitdaging is een mooie match ontstaan tussen Asahi-San en Viking Reclame.

Scroll naar boven