Stoelen van Munster Flowers naar het Nederlands Kremlin

4 juli 2021

Zo’n dertig stoelen, die werden aangeboden door tulpenkweker Siem Munster van Munster Flowers in Slootdorp, zijn van eigenaar verwisseld. De stoelen hebben een goede plek gekregen in het Nederlands Kremlin in Winkel.

Tijdens de feestelijke boekpresentatie van het boek over Ger Leegwater, de bouwer van het Nederlands Kremlin, kwamen ze direct goed van pas. De leden van Winkel’s Harmonie namen er op plaats. Meer over de totstandkoming van dit boek, waarbij Hollands Kroonse Uitdaging een bemiddelende rol speelde, in een ander artikel op deze website.

Foto’s: Justin de Weert

Deel het bericht:
"Stoelen van Munster Flowers naar het Nederlands Kremlin"
eenvoudig via:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Zoeken

Het laatste nieuws

Nieuwe raambekleding Ons Tweede Thuis

SLOOTDORP – Activiteitenvereniging Ons Tweede Thuis ontving een bijdrage uit het Iedereen kan meedoen-fonds van Microsoft en de Hollands Kroonse

Promotiedag Wieringerwaard

Nog een kleine drie weken en dan is het zover: op zaterdag 27 september vindt de promotiedag plaats van verenigingen,

Scroll naar boven