Ordnercarrousel van Bouwbedrijf Hollands Kroon naar De Branding

26 augustus 2020

Diverse spullen veranderen via hollandskroonseuitdaging.nl/vraag-en-aanbod/ van eigenaar. Zo ook deze ordnercarrousel. Deze ging van Bouwbedrijf Hollands Kroon uit Hippolytushoef naar basisschool De Branding in Den Oever. Juf Myrthe van De Branding zag ‘m op de site en reageerde. ‘Dit is echt handig voor onze school.’ Dennis van het bouwbedrijf leverde ‘m persoonlijk af. ‘Doen we effe…’ Weer een organisatie blij gemaakt! De Hollands Kroonse Uitdaging werkt.

Deel het bericht:
"Ordnercarrousel van Bouwbedrijf Hollands Kroon naar De Branding"
eenvoudig via:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Zoeken

Het laatste nieuws

Kaagvogels-terrein krijgt make-over

Het bestuur van Voetbalvereniging Kaagvogels bedankt iedereen die heeft meegewerkt aan het realiseren van de nieuwe speeltuin voor de jongste

Beursvloer in de Schager Courant

Paginagroot verslag van de Beursvloer Hollands Kroon door Lars van der Bel in de Schager Courant van het Noordhollands Dagblad.

Scroll naar boven