Opvallende match Viking Reclame en de Wironruiters

3 februari 2023

Match tussen Wironruiters en Viking Reclame. Dankzij een match gemaakt op de vorige Beursvloer Hollands Kroon zijn de Wironruiters voorzien van een prachtig welkomstbord en borden waarop de belangrijkste regels voor gebruik van de accommodatie staan.

Als tegenprestatie hebben de Wironruiters een editie van de puppylessen in het teken gezet van een donatie aan het ALS fonds. Dit was zo afgesproken met Richard Wigbout van Viking Reclame. Het is een goed doel waar hij zichzelf ook voor inzet.

Op woensdag 22 maart houdt de Hollands Kroonse Uitdaging de Beursvloer Hollands Kroon 2023. Meedoen? Bekijk dan alle informatie hier!

De tegenprestatie in beeld.

Deel het bericht:
"Opvallende match Viking Reclame en de Wironruiters"
eenvoudig via:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Zoeken

Het laatste nieuws

De tien vragen aan… Yvonne Kapiteijn-Baltus

We worden genoemd in De tien vragen aan… Yvonne Kapiteijn-Baltus in het Nieuwsblad Hollands Kroon van Rodi.nl. rodi.nl/hollandskroon/nieuws/470802/de-tien-vragen-aan-yvonne-kapiteijn-baltus Leuk! En

Een geslaagde ontspanningsmiddag!

Dankzij het Iedereen kan meedoen-fonds van Microsoft en de Hollands Kroonse Uitdaging en Mooi Weer Muziek kan de Zonnebloem Afdeling

Scroll naar boven