Ook in Schagen (voor)leesplezier!

31 januari 2025

Bericht van de Burgemeester de Wildeschool in Schagen:

Wat kregen wij een leuke verrassing via de Hollands Kroonse Uitdaging. Marloes de moeder van Hugo kwam met het boek De jongen, de mol,  de vos en het paard. Dat had ze gekregen van deze organisatie.

Wij zijn er op school heel blij mee. Wij zijn een school voor kinderen met Taalontwikkelingsstoornis. Dit houdt in dat de taalontwikkeling bij onze kinderen niet vanzelf gaat. De kinderen ervaren problemen op het gebied van het taalbegrip, de taalproductie of een combinatie van beide. 

Het boek helpt de kinderen om te ontdekken dat het moed geeft als je dingen durft aan te gaan en dat je er mag zijn en dit allemaal geïllustreerd met prachtige tekeningen. We gaan het zeker gebruiken.

Foto met toestemming van de school geplaatst.

Deel het bericht:
"Ook in Schagen (voor)leesplezier!"
eenvoudig via:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Zoeken

Het laatste nieuws

Nieuwe raambekleding Ons Tweede Thuis

SLOOTDORP – Activiteitenvereniging Ons Tweede Thuis ontving een bijdrage uit het Iedereen kan meedoen-fonds van Microsoft en de Hollands Kroonse

Promotiedag Wieringerwaard

Nog een kleine drie weken en dan is het zover: op zaterdag 27 september vindt de promotiedag plaats van verenigingen,

Scroll naar boven