Meubilair RSG Wiringherlant naar Wieringermeerruiters en Flevo

1 februari 2022

Overtollig meubilair van RSG Wiringherlant uit Wieringerwerf kreeg een nieuwe bestemming bij de Wieringermeerruiters en voetbalvereniging Flevo, beiden uit Middenmeer. Met hulp van meerdere vrijwilligers zijn de steigerhouten meubelen onlangs opgehaald. Dat had nog wel wat voeten in aarde. Bouwbedrijf Hollands Kroon had deze meubelen namelijk in school gebouwd. Bij een hele lange bank die naar de ruiters is gegaan, moest de zaag er dan ook aan te pas komen om deze naar buiten te krijgen.

Voor het vervoer van de spullen maakten de verenigingen ook weer een match. Cateringsbedrijf De Meerhoeve verzorgde dit voor de Wieringermeerruiters en van Loonbedrijf Sturm-Jacobs kwam een dieplader om de hoekbank naar Flevo te transporteren.

Binnenkort volgt nog een bericht met daarin foto’s van het meubilair in gebruik bij beide verenigingen.

Deel het bericht:
"Meubilair RSG Wiringherlant naar Wieringermeerruiters en Flevo"
eenvoudig via:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Zoeken

Het laatste nieuws

Pomp getest, de winter kan komen

Het bestuur van Stichting ’t IJsbaantje Den Oever heeft hun nieuwe pomp succesvol getest. Onder toezicht van Marianne Post, Peter

Informatieavond uitbreiding Microsoft

MIDDENMEER – Gisteravond vond in de Meerhoeve in Middenmeer een goedbezochte informatieavond plaats over de geplande uitbreiding van de Microsoft

Scroll naar boven