Match Van Mook Computers & ICT en Sport en Welzijn Wieringermeer

24 maart 2021

Stichting Sport en Welzijn Wieringermeer ontving van ICT vanaf Morgen een laptop. Om deze goed te laten functioneren is een Microsoft Office pakket noodzakelijk. John, van Van Mook Computers & Ict in Hippolytushoef heeft dit, samen met een groter werkgeheugen, geïnstalleerd. Allemaal matches van de Beursvloer Hollands Kroon 2021.
Op de foto John van Mook, van Van Mook Computers & ICT, en Monique de Vries – Bosmans van Stichting Sport en Welzijn Wieringermeer.

Deel het bericht:
"Match Van Mook Computers & ICT en Sport en Welzijn Wieringermeer"
eenvoudig via:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Zoeken

Het laatste nieuws

Wandelen met uilen door Westerland

WESTERLAND – Tijdens de beursvloer van de Hollands Kroonse Uitdaging gingen ATJ Owls en Wonen Plus Welzijn een bijzondere uitdaging

Wieringen in de Vikingwereld geopend

STROE – In het Wieringer Eilandmuseum Jan Lont op Stroe is zaterdagmiddag de nieuwe thematentoonstelling Wieringen in de Vikingwereld officieel

Scroll naar boven