Kindertrein wordt geitentrein

8 december 2022

HIPPOLYTUSHOEF/NIEUWE NIEDORP – Omdat het speeltreintje in Speeltuin De Helderse Buurt in Hippolytushoef was afgekeurd voor spelende kinderen, bood de speeltuinvereniging deze aan tijdens de laatste Beursvloer Hollands Kroon. Zorg- en Kunstboerderij Hoeve Engelenburgh in Nieuwe Niedorp wist hier wel nieuwe gebruikers voor.

Vorige week werd het treintje daarom opgehaald in Hippolytushoef om naar Station Nieuwe Niedorp vervoerd te worden. Op bijgaande foto’s is te zien dat de nieuwe passagiers er direct gebruik van maakten. Dit onder toeziend oog van andere bewoners van Engelenburgh. Zo is de kindertrein een geitentrein geworden. Weer een mooie match met gesloten beurs via de Hollands Kroonse Uitdaging.

De bult waarop de trein in de speeltuin stond wordt binnenkort gevlakt door Loonbedrijf Hopmans. Ook dit is een match gemaakt op de Beursvloer Hollands Kroon van de Hollands Kroonse Uitdaging. Op de gevlakte plek komen nieuwe speeltoestellen.

Foto’s van Speeltuin Helderse Buurt en Hoeve Engelenburgh.

Deel het bericht:
"Kindertrein wordt geitentrein"
eenvoudig via:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Zoeken

Het laatste nieuws

Het ZAP Beachhandball Toernooi liep gesmeerd

Op zondag 6 juli werd op het ZAP-sportpark in Breezand het ZAP Beachhandball breedtesport-toernooi gehouden. Er werd dit jaar door maar liefst 19 teams meegedaan aan dit

Goed geregeld

Tijdens Walking Wieringen werd het verkeer goed geregeld. Onder andere door Kermis en Dienstverleningsbedrijf Van Hest, bekend van onder andere

Walking Wieringen

Stichting Walking Wieringen hield op zaterdag 5 juli de jaarlijkse all-inclusive wandeltocht over Wieringen. Ieder jaar is er een ander

Scroll naar boven