De Hollands Kroonse Uitdaging werkt graag en goed samen met ICT vanaf Morgen. Deze social enterprise uit Alkmaar geeft mensen met afstand tot de arbeidsmarkt de mogelijkheid om middels werk een betere toekomst tegemoet te gaan. Zij refurbishen onder andere laptops, die daarna weer te koop worden aangeboden. Ook doet het bedrijf donaties aan goede doelen. De Hollands Kroonse Uitdaging was één van de gelukkigen en mocht een gerefurbishde laptop in ontvangst nemen. Zo kan er mooi met een goede eigen computer gewerkt worden, in plaats van de verouderde privé-computer van de manager. Op bijgaande foto van ICT vanaf Morgen ziet u een blije Edwin Wittink, manager van de Hollands Kroonse Uitdaging.
De HKU nu zelf geholpen door ICT vanaf Morgen
4 mei 2020
Deel het bericht:
"De HKU nu zelf geholpen door ICT vanaf Morgen"
eenvoudig via:
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Het laatste nieuws
Sloepzeilen voor mensen met een beperking op het Amstelmeer
22 mei 2026
Het water op als een echte zeevaarder met een sloep? Dat kan weer op zaterdag 6 juni tijdens het Sloepzeilen
Samen werken aan de toekomst van Westerland en De Haukes
22 mei 2026
Wat is belangrijk voor de toekomst van Westerland en De Haukes? En wat kunnen inwoners samen oppakken? Om daar achter
Eerst smeren, dan spelen
21 mei 2026
HIPPOLYTUSHOEF – Bij speeltuin Helderse Buurt wordt het dit weekend genieten van heerlijk speelweer met een fijn zonnetje erbij. Dat
The Hunt Hollands Kroon – editie Hippolytushoef
19 mei 2026
HIPPOLYTUSHOEF – Op vrijdag 22 mei verandert Hippolytushoef in het decor van een spannende achtervolgingsgame tijdens The Hunt Hollands Kroon.