Beursvloer Hollands Kroon op woensdag 3 februari 2021

20 november 2020

Facebook herinnert aan gebeurtenissen uit het verleden. Zo kwam er een post voorbij van de succesvolle Beursvloer Hollands Kroon in november 2019. Precies een jaar geleden.

Helaas kan de Beursvloer dit jaar fysiek niet doorgaan. Daarom doen we de Beursvloer van de Hollands Kroonse Uitdaging op 3 februari 2021 middels een livestream, verzorgd door mediapartner Regio Noordkop, vanaf RSG Wiringherlant in Wieringerwerf. Het evenement wordt op dit moment, samen met Koen Franke en Justin de Weert, in de steigers gezet. Deze zesdejaars VWO-ers maken er hun profielwerkstuk van. Verenigingen en stichtingen met een hulpvraag, en bedrijven die kunnen en willen helpen, kunnen zich nu al aanmelden via info@hollandskroonseuitdaging.nl.

 

 

Deel het bericht:
"Beursvloer Hollands Kroon op woensdag 3 februari 2021"
eenvoudig via:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Zoeken

Het laatste nieuws

25 jaar Het Vikingschip

Tekst Marjan Smit DEN OEVER – Het was begin jaren 90 toen na de sloop van Hotel Wiron en sluiting

Voorlezen bij De Sammeltjes

HIPPOLYTUSHOEF – In het kader van de Nationale Voorleesdagen las onze manager Edwin Wittink voor bij peuterschool De Sammeltjes. Hij

Scroll naar boven