In maart nam Monique van BSO ’t Buitenhof een kijkje op de beursvloer van de Hollands Kroonse Uitdaging bij RSG Wiringherlant. Daar viel haar oog direct op een aantal prachtige “Buitenhofgroene” banken die door Jeroen van RSG Wiringherlant werden aangeboden. Als tegenprestatie bood BSO ’t Buitenhof een plek aan voor een snuffelstagiaire.
De match werd snel concreet gemaakt, want al in de week na de beursvloer kwam er een telefoontje van een stagebegeleider en kon een stagiaire starten bij BSO ’t Buitenhof.
De drie banken werden inmiddels netjes afgeleverd. Tijdens dezelfde rit gingen ook nog eens twee banken naar speeltuinvereniging Helderse Buurt, waarmee direct nóg een mooie match tot stand kwam.
BSO ’t Buitenhof is blij met de nieuwe banken én met de komst van de stagiaire.