Bijeenkomst Laaggeletterdheid samen aanpakken

3 september 2025

🔍 Zien wat (vaak) niet gezegd wordt

🗓 Maandagmiddag 8 september 12.45 uur – 15.30
📍 In het atrium van MFA De Ontmoeting, De Verwachting 1 te Anna Paulowna

👉 Wist je dat 1 op de 6 Nederlanders moeite heeft met lezen en schrijven?

Laaggeletterdheid raakt vrijwel elk terrein: van werk en inkomen tot gezondheid en participatie. En achter gedrag schuilt vaak onbegrepen communicatie. 

Daarom nodigt Kopgroep Bibliotheken betrokkenen en geïnteresseerden van harte uit voor dit verdiepende symposium. Jouw aanwezigheid is van groot belang als aanvulling op de inzichten van de aanwezigen die er al bij zijn, onder andere uit de schuldhulpverlening, kinderopvang, woningstichting en taalcoaching. Samen kunnen we de verbinding maken én het verschil.

Tijdens deze middag:
✅ Inspirerende sprekers
✅ Praktische handvatten voor de zorgpraktijk
✅ Patiëntverhalen die je blik blijvend veranderen

ℹ️ Neem iemand mee of deel deze uitnodiging gerust in je netwerk. Hoe meer professionals uit zorg en welzijn hierbij aansluiten, hoe sterker we samen staan in de aanpak van laaggeletterdheid.

Link: Symposium ‘Van Herkenning naar Actie’: Laaggeletterdheid Samen Aanpakken! | maandag 8 september 2025 | Kopgroep Bibliotheken

Deel het bericht:
"Bijeenkomst Laaggeletterdheid samen aanpakken"
eenvoudig via:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Zoeken

Het laatste nieuws

Dukdalf op z’n plek

Vorige maand bood René Ruijter namens Klein Wieringen een dukdalf aan bij de Hollands Kroonse Uitdaging. Een niet alledaags object.

Rotary op bezoek bij KNRM Den Oever

KNRM Den Oever mocht een enthousiaste groep van de Rotary Wieringerland ontvangen voor een werkbezoek. Secretaris Rudolf Ernens had een

Peter Pan in Kapellehof

DEN OEVER – Op de beursvloer van de Hollands Kroonse Uitdaging maakte Thalia Muziektheater een match met Kapellehof. In ruil

Scroll naar boven