Leerlingen Titus Brandsma leren reddend zwemmen

28 juni 2024

De leerlingen van groep 7 en 8 van de Titus Brandsma school uit Middenmeer hebben op dinsdag 25 juni een hele leuke en leerzame middag gehad in zwembad De Terp.  Tijdens het Red je vriendje-project leerden ze wat je kan doen wanneer je te maken krijgt met kinderen of mensen die te water zijn geraakt. Natuurlijk is voorkomen beter dan genezen, maar het is goed om te oefenen. Bijvoorbeeld om te weten hoe je uit een wak komt, hoe zwaar het is om een oefenpop op te duiken, laat staan een vriendje te redden. Ook hebben de leerlingen ervaren wat er gebeurt wanneer je met je fiets te water raakt.  

Na afloop kregen alle kinderen een certificaat voor reddend zwemmen uitgereikt. 

Dank aan de medewerkers van zwembad de Terp. Deze activiteit is mogelijk gemaakt door een bijdrage uit het Iedereen kan meedoen-fonds van Microsoft en de Hollands Kroonse uitdaging.

Wat doe je als je met de fiets te water raakt.

Een wak.

Deel het bericht:
"Leerlingen Titus Brandsma leren reddend zwemmen"
eenvoudig via:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Zoeken

Het laatste nieuws

Pomp getest, de winter kan komen

Het bestuur van Stichting ’t IJsbaantje Den Oever heeft hun nieuwe pomp succesvol getest. Onder toezicht van Marianne Post, Peter

Informatieavond uitbreiding Microsoft

MIDDENMEER – Gisteravond vond in de Meerhoeve in Middenmeer een goedbezochte informatieavond plaats over de geplande uitbreiding van de Microsoft

Scroll naar boven