Gratis zonnebrand via Univé Wieringerwerf

20 april 2023

Univé Noord-Holland richt zich, naast verzekeren, op het voorkomen van risico’s en het beperken van schade. Ook op het gebied van gezondheid, één van de belangrijkste speerpunten van de verzekeraar. Het is daarom niet toevallig dat Univé Noord-Holland ook dit jaar weer gratis zonnebrand-dispensers aanbiedt, om zo de kans op huidkanker te verkleinen.

De verzekeraar is in 2021 al gestart met het opzetten van samenwerkingen met zwembaden om bezoekers te voorzien van gratis zonnebrand. In 2022 hebben zij diezelfde werkwijze herhaald, ditmaal ook met andere partijen. En ook dit jaar wordt het thema weer omarmd.  

Univé Wieringerwerf heeft vier zonnebranddispensers beschikbaar die via de Hollands Kroonse Uitdaging worden aangeboden. Deze moeten een prominente plek krijgen om de bewustwording van goed smeren nog meer te vergroten. Denk hierbij aan speeltuinen, scholen, verenigingen en andere openbare plekken waar toezicht aanwezig is. Partijen die in aanmerking willen komen voor een zonnebranddispenser, inclusief zonnebrand voor 1000 kleine smeerbeurten, kunnen zich aanmelden via info@hollandskroonseuitdaging.nl.

Samantha van der Schaar van Univé Wieringerwerf en Edwin Wittink van de Hollands Kroonse Uitdaging. Foto: Saskia Glas.

Deel het bericht:
"Gratis zonnebrand via Univé Wieringerwerf"
eenvoudig via:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Zoeken

Het laatste nieuws

Boeken voor Het Tweede Thuis

WESTERLAND – Hospice Het Tweede Thuis kreeg van de Hollands Kroonse Uitdaging een stapel boeken voor in de gastenkamers. Het

Bedankje van Sinterklaas

Vele mensen, organisaties en bedrijven maakten de in- en uittocht van Sinterklaas mogelijk.

Kerstdorp Kolhorn

Op 13 en 14 december 2025 zal Kolhorn geheel in teken staan van de Kerst. Het hele dorp is versierd

Scroll naar boven